160LSQ33000MEFC90X141
CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
160LSQ33000MEFC
160LSQ33000MEFC90X141 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160LSQ33000MEFC90X141, 33000 µF kapasitesi ve 160V nominal gerilim ile tasarlanmış chassis mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür özellikleri vardır. 10 kHz'de 22.302 A ve 120 Hz'de 18.9 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.302 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V