160LEX22MEFC10X12.5
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160LEX22MEFC
160LEX22MEFC10X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160LEX22MEFC10X12.5, 22 µF kapasitansya ve 160V nominal voltaja sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 125°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 100 kHz'de 217 mA ve 120 Hz'de 121 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmesi mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 217 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 121 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V