160LEX15MEFC8X11.5
CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160LEX15MEFC
160LEX15MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160LEX15MEFC8X11.5, 15 µF kapasitanslı, 160 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun bu polar kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 125°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile 174 mA @ 100 kHz ve 92 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 174 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 92 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V