160BXF82M16X16
CAP ALUM 82UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160BXF82M16X16
160BXF82M16X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160BXF82M16X16, 82 µF kapasitesinde, 160V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 105°C sıcaklıkta 10000 saatlik ömür süresi ile, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devreler içinde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 1.35 A (100 kHz) ripple akım kapasitesi ile farklı endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yer bulur. Bileşen mevcut üretimde bulunmamaktadır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V