160BXC33MEFC10X20
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
160BXC33MEFC
160BXC33MEFC10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 160BXC33MEFC10X20, 33 µF kapasitansına ve 160 V nominal voltaj değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz frekansında 650 mA ve 120 Hz frekansında 260 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman ayarlama uygulamaları ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V