15CTQ045S
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
15CTQ045S
15CTQ045S Hakkında
15CTQ045S, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) paket tipinde sunulan bu komponent, 45V ters gerilim ile 7.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan diyot çifti, hızlı geri kazanım özelliğine (≤500ns) sahiptir. 550mV maksimum ön gerilime ve 800µA ters sızıntı akımına sahip bu komponent, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılmaktadır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve surface mount monte edilir. Komponentin obsolete durumda olduğu için alternatif çözümler değerlendirilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 7.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 7.5 A