158ULR2R5MGU
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 2.5V TH
Seri / Aile Numarası
158ULR2R5MGU
158ULR2R5MGU Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 158ULR2R5MGU, 1500 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal voltajda çalışmak üzere tasarlanmış bu bileşen, decoupling uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipine sahip radial kutu paketinde gelmektedir. 7mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkin performans sunmaktadır. 100 kHz'de 6.1A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile imalat edilmektedir.
Applications Decoupling
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 305 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V