158TTA050M
CAP ALUM 1500UF 20% 50V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
158TTA050M
158TTA050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 158TTA050M, 1500µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir. ESR değeri 120Hz'de 154.7mOhm olup, ripple current kapasitesi 50kHz'de 1.8944A ve 120Hz'de 1.48A'dir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve dekoupleme devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 154.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8944 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V