158LBA200M2EG
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
158LBA200M2EG
158LBA200M2EG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 158LBA200M2EG, 1500µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajda çalışan bu komponent, ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde sunulmaktadır. 165.79mOhm @ 120Hz ESR değerine ve 85°C'de 2000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 6.027A, 120Hz'de 4.1A olup, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı endüstriyel ve elektronik uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 165.79mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.027 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V