158LBA200M2DG
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
158LBA200M2DG
158LBA200M2DG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 158LBA200M2DG, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devre tasarımlarında, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışan cihazlarda stabil performans sunar. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmıştır. ±20% toleransı ile üretilen bileşen, 165.79mOhm ESR ve 5.5125A @ 10kHz ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 165.79mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.5125 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V