157XMPL004MG197
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
157XMPL004MG197
157XMPL004MG197 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 157XMPL004MG197, 150 µF kapasitansı ve 4V nominal voltajı ile alüminyum polimer kondansatör ürünüdür. SMD 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan bu komponent, decoupling uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan ürün, 100 kHz frekansında 3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisiyle, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dijital devreler gibi çeşitli endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Decoupling
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V