157TTA035M
CAP ALUM 150UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
157TTA035M
157TTA035M Hakkında
157TTA035M, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, axial montaj türü ile through-hole PCB montajlarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür spesifikasyonuna sahiptir. 120Hz'de 1.5473 Ohm ESR değeri ve 20% toleransı bulunmaktadır. Ripple akım kapasitesi 50kHz'de 372.6mA, 120Hz'de 270mA'dir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5473Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 372.6 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V