157LMX250M2BC
CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
157LMX250M2BC
157LMX250M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 157LMX250M2BC, 150 µF kapasitans ve 250V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile panellere kolayca takılabilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 5000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, 1.6279 Ohm ESR (120Hz) ve 690 mA ripple akımı (120Hz) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole teknolojisinin avantajı ile mekanik dayanıklılık sağlarken, düşük ESR değeri de yüksek frekans uygulamalarında performans verir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6279Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.014 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V