157LBB450M2DD
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
157LBB450M2DD
157LBB450M2DD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 157LBB450M2DD, 150 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial paket tasarımıyla through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 3000 saat ömür garantisine sahiptir (-40°C ile 85°C arasında çalışır). 120 Hz'de 1.65786 Ohm ESR değerine ve 1.9698 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Yüksek voltaj uygulamaları, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.65786Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9698 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V