156TLS025M
CAP ALUM 150UF 20% 25V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
156TLS025M
156TLS025M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 156TLS025M, 150 µF kapasitesi ve 25 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipi ve Through Hole paket standardı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömrü garantiler. ±20% tolerans aralığında ve 15.473Ω ESR değeri ile 120 Hz'de 55 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, düşük frekans filtrasyonu ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15.473Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V