154CV-100A-R
Seri / Aile Numarası
154CV-100A-R
154CV-100A-R Hakkında
154CV-100A-R, TE Connectivity Measurement Specialties tarafından üretilen bir absolute basınç sensörü transdüseridir. Wheatstone Bridge çıkış topolojisi ile 0-100 mV analog sinyal üretir. ±1% doğruluk sınıfına sahip olup, 10-14V besleme gerilimi ile çalışır. -40°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında sıcaklık kompanzasyonu sağlanmıştır. 300 PSI (2068 kPa) maksimum ölçüm sınırı ile 100 PSI nominal çalışma basıncında kalibre edilmiştir. Kart üzerine monte edilen uygulamalar için tasarlanmış bu sensör, katı hal endüstriyel sistemlerinde, otomasyon kontrol ünitelerinde ve basınç monitoring uygulamalarında kullanılır. Wire leads ile sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1%
Applications Board Mount
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case Module
Part Status Active
Port Style No Port
Pressure Type Absolute
Termination Style Wire Leads
Voltage - Supply 10V ~ 14V