153CMQ080
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D60
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-249AA (Modified)
Seri / Aile Numarası
153CMQ080
153CMQ080 Hakkında
153CMQ080, Vishay tarafından üretilen 80V Schottky diyot dizisidir. TO-249AA (D-60) kasa tipinde sunulan bu bileşen, 1 Pair Common Cathode yapılandırmasına sahiptir. Diyot dizisi, 150A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1.19V maksimum forward voltajı ve 80V maksimum reverse voltajı ile çalışır. ≤500ns hızlı geri kazanım özelliğine (>200mA Io) sahip olan bileşen, -55°C ile 175°C junction sıcaklık aralığında çalışabilir. 1.5mA reverse leakage akımı 80V'te ölçülür. Şu anda kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumdadır ve eski tasarımlardan kalan stoklar için yedek parça olarak veya legacy uygulamalar için tercih edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 80 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-249AA (Modified), D-60
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-60
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.19 V @ 150 A