1493K-17LFT
IC CLOCK SYNTHESIZER 20-VFQFPN
Paket/Kılıf
20-VFQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
1493K
1493K-17LFT Hakkında
Renesas Electronics Corporation tarafından üretilen 1493K-17LFT, surface mount 20-VFQFN paket içinde entegre edilmiş bir saat sentezleyici ve frekans dağıtım devresidir. Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution ve Spread Spectrum Clock Generator işlevlerini yerine getiren bu IC, kristal veya harici saat girdileri ile çalışabilir. 1:5 oran ile giriş/çıkış çoğalması sağlayan ve PLL ile bypass özelliğine sahip olan bileşen, maksimum 48MHz frekansda çalışır. 1.7V ile 2V arasında besleme gerilimine ihtiyaç duyar. -10°C ile 80°C arasında çalışan bu sentezleyici, zamanlaması kritik olan dijital elektronik sistemlerde, saatli dağıtım ağları gerektiren uygulamalarda ve frekans sentezi gerekli devreler içinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output No/No
Divider/Multiplier No/No
Frequency - Max 48MHz
Input Clock, Crystal
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -10°C ~ 80°C
Output Clock
Package / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Part Status Obsolete
PLL Yes with Bypass
Ratio - Input:Output 1:5
Supplier Device Package 20-QFN (4x4)
Type Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution, Spread Spectrum Clock Generator
Voltage - Supply 1.7V ~ 2V