128LMX250M2EH
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
128LMX250M2EH
128LMX250M2EH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 128LMX250M2EH, 1200µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 207.2mOhm ESR değeri ile düşük seri direnceye sahiptir. 120Hz'de 3.44A ve 50kHz'de 5.057A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi vardır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Endüstriyel, tüketici ve genel amaçlı güç uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 207.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.057 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V