127LMX400M2BE
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
127LMX400M
127LMX400M2BE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 127LMX400M2BE, 120 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal monaj tipinde tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle endüstriyel ve elektronik cihazlarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve voltaj stabilizasyonu işlevlerini yerine getirir. -25°C ile 105°C arasında çalışan komponen, 120 Hz'de 2.7631 Ohm ESR değerine ve 50 kHz'de 1.0584 A ripple akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.7631Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0584 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V