127LBB450M2DC
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
127LBB450M2DC
127LBB450M2DC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 127LBB450M2DC, 120 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole tekniğine uygun olarak tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de ESR değeri 2.07233Ω, 10kHz'de ripple akım kapasitesi 1.6464A ve 120Hz'de 1.12A'dir. ±20% tolerans değeri ile endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.07233Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6464 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V