127LBB350M2CC
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
127LBB350M2CC
127LBB350M2CC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 127LBB350M2CC, 120 µF kapasitanslı ve 350V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalara uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Düşük ESR değeri (2.07 Ohm @ 120Hz) sayesinde yüksek dalga akımı kapasitesine (1.2642 A @ 10 kHz) sahiptir. Güç kaynakları, invertörler ve filtrele uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.07233Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2642 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V