127LBA400M2BD
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
127LBA400M2BD
127LBA400M2BD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 127LBA400M2BD, 120 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketi ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 2.07233 Ohm ESR değeri ve 10 kHz'de 1.602 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.07233Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.602 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V