127KXM050M
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
127KXM050M
127KXM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 127KXM050M, 120 µF kapasitansa ve 50V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C) çalışabilir. 3000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 1.38 Ohm, impedansı ise 180 mOhm'dur. Yüksek frekans (100 kHz) ripple akım kapasitesi 950 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi 380 mA'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılan standart bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3816Ohm @ 120Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V