126KXM063M
CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
126KXM063M
126KXM063M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 126KXM063M, 12 µF kapasitansya ve 63 V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğa dikkat edilmelidir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 11.05 Ohm, impedansı 1.9 Ohm'dur. Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 59.2 mA, 100kHz'de 148 mA'dir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, analog filtre devrelerinde, güç kaynakları ve ses devreleri gibi çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.0524Ohm @ 120Hz
Impedance 1.9 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 148 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 59.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V