125143U030AB1B
CAP ALUM 14000UF 30V SCREW
Seri / Aile Numarası
125143U030AB1B
125143U030AB1B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 125143U030AB1B, 14000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 30V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 13mOhm'dur. Şasi monte tipi vida terminalli paketleme ile sunulan ürün, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 18.9A ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V