123SPD100A
DIODE SCHOTTKY 100V 120A SPD-4
Paket/Kılıf
SPD-4
Seri / Aile Numarası
123SPD100A
123SPD100A Hakkında
123SPD100A, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 100V 120A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. SPD-4 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 870 mV ileri gerilim düşüşü ve 2 mA ters kaçak akımı özellikleri ile karakterize edilir. Fast recovery özelliği sayesinde 500ns'den düşük anahtarlama süresi sunar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, güç kaynağı devreleri, AC/DC dönüştürücüler, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), motor kontrolü ve yüksek akımlı uygulamalarda kullanılır. 2400 pF @ 5V kapasitansi ile düşük parazitik kapasitansa sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case SPD-4
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SPD-4
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 870 mV @ 120 A