123SPC100A
DIODE SCHOTTKY 100V 120A SPD-3A
Paket/Kılıf
SPD-3A
Seri / Aile Numarası
123SPC100A
123SPC100A Hakkında
123SPC100A, SMC Diode Solutions tarafından üretilen 100V 120A kapasitesinde bir Schottky doğrultma diyotudur. SPD-3A yüzey montaj paketinde sunulan bu diyot, hızlı anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, invertör devreleri ve AC-DC dönüştürücülerde kullanılır. 870 mV forward voltajı ve 2 mA ters sızıntı akımı özellikleriyle, yüksek frekans ve yüksek akım uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bileşen, 500ns'den hızlı kurtarma süresine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 3000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case SPD-3A
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SPD-3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 870 mV @ 120 A