1230-100D-3S
SENSOR PRESSURE
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
1230-100D-3S
1230-100D-3S Hakkında
1230-100D-3S, WEC tarafından üretilen diferansiyel basınç sensörü ve transdüseridir. Wheatstone Bridge çıkış tipinde, 8-DIP modül paketlemesi ile sunulan bu sensör, 0-100 mV aralığında analog sinyal üretir. ±0.1% doğruluk oranı ile çalışır ve -40°C ile 125°C arasında sıcaklık kompansasyonu sağlar. Maksimum 200 PSI (1378.95 kPa) basınçta, normal çalışma basıncı 100 PSI (689.48 kPa) olarak tanımlanmıştır. Barbless port stilinde tasarlanan sensör, PC pin termination ile PCB montajına uygundur. Endüstriyel uygulamalar, hidrolik ve pnömatik sistemlerde diferansiyel basınç ölçümü için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Applications Board Mount
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV