1230-100D-3L
SENS PRES 100PSID 0-100MV 8-DIP
Seri / Aile Numarası
1230-100D-3L
1230-100D-3L Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Applications Board Mount
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV