1230-100A-3L
SENSOR PRES 100PSIA 0-50MV 8-DIP
Paket/Kılıf
8-DIP Module
Seri / Aile Numarası
1230-100A
1230-100A-3L Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 200PSI (1378.95kPa)
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV