1230-030A-3S
SENSOR PRESSURE
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
1230-030A-3S
1230-030A-3S Hakkında
WEC 1230-030A-3S, mutlak basınç ölçümü için tasarlanmış bir basınç sensörü ve transdüseridir. 30 PSI (206.84 kPa) işletme basıncında 0 mV ~ 100 mV çıkış sağlayan Wheatstone Bridge çıkış tipine sahiptir. ±0.1% yüksek doğruluk ile ölçüm yapan sensör, -40°C ~ 125°C sıcaklık aralığında çalışır ve sıcaklık kompansasyonlu tasarıma sahiptir. Maksimum 90 PSI (620.53 kPa) basınça kadar dayanır. 8-DIP modül paketinde sunulan bileşen, PC Pin terminasyon stiline ve barbless port yapısına sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, veri toplama sistemleri ve basınç izleme cihazlarında kullanılır. Obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Applications Board Mount
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 90PSI (620.53kPa)
Operating Pressure 30PSI (206.84kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV