1220A-030G-3S
SENSOR PRESSURE
Seri / Aile Numarası
1220A
1220A-030G-3S Hakkında
TE Connectivity Measurement Specialties tarafından üretilen 1220A-030G-3S, 30PSI (206.84 kPa) çalışma basıncına sahip vented gauge tipinde bir basınç sensörü ve transdüseridir. Wheatstone Bridge çıkış tipine sahip bu sensör, 0-50 mV arasında analog sinyal üretmektedir. Gaz ve sıvı basınç ölçüm uygulamalarında kullanılan cihazda sıcaklık kompanzasyonu özelliği bulunmaktadır. -40°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı sayesinde endüstriyel ortamlarda ve çeşitli iklim koşullarında kullanılabilir. 8-DIP modül paketinde sunulan sensör, PCB'ye direkt monte edilebilir. Maksimum 90PSI (620.53 kPa) basıncı tolere edebilir. 1.235V besleme gerilimi ile çalışır ve PC pin terminal stilinde tasarlanmıştır.
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 90PSI (620.53kPa)
Operating Pressure 30PSI (206.84kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 50 mV
Port Style Barbless
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 1.235V