1210A-100G-1S
Seri / Aile Numarası
1210A
1210A-100G-1S Hakkında
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 200PSI (1378.95kPa)
Operating Pressure 100PSI (689.48kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV