1210A-015A-3S
Seri / Aile Numarası
1210A
1210A-015A-3S Hakkında
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 45PSI (310.26kPa)
Operating Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 0 mV ~ 100 mV