10ZLQ1200MEFC8X16
CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10ZLQ1200MEFC8X16
10ZLQ1200MEFC8X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10ZLQ1200MEFC8X16, 1200 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan Through Hole montajlı bir kondansatördür. ±20% tolerans ve 38 mOhm impedansla karakterize edilen komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 4000 saatlik ömür süresine sahip olup, 100 kHz'de 1.39 A ve 120 Hz'de 834 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.39 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 834 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V