10ZLH680M8X11.5
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10ZLH680M
10ZLH680M8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10ZLH680M8X11.5, 680 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 56 mOhms empedansı ile karakterize edilen bu bileşen, düşük ve yüksek frekans ripple akımını yönetmek üzere optimize edilmiştir. 100 kHz'de 945 mA ve 120 Hz'de 519.75 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda güvenilir performans sağlar ve 105°C'de 8000 saat yaşam süresi ile endüstriyel uygulamalarda uzun vadeli kullanım için uyygundur. Through-hole montajı ile PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 945 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 519.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V