10ZL1000MEFC8X20
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10ZL1000MEFC
10ZL1000MEFC8X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10ZL1000MEFC8X20, 1000µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajına uygun bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 41 mOhms empedansı ile düşük dirençli özellikleri, yüksek frekans uygulamalarında 1.25 A ripple akım kapasitesi ve düşük frekansta 750 mA ripple akım değerleri vardır. ±20% tolerans aralığıyla sunulan ürün, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V