10YXM330MEFRT78X11.5
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10YXM330MEF
10YXM330MEFRT78X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10YXM330MEFRT78X11.5, 330 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Radial, Can paket türünde sunulan bu kondansatör, 100 kHz'de 330 mA ve 120 Hz'de 231 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve zaman sabitesi oluşturmada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 231 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V