10YXM330MEFC8X11.5
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10YXM330MEFC8X11.5
10YXM330MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10YXM330MEFC8X11.5, 330µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj işlevlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, yüksek frekansta 330 mA ve düşük frekansta 231 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 231 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V