10YXG470MEFC8X11.5
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10YXG470MEFC8X11.5
10YXG470MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10YXG470MEFC8X11.5, 470µF kapasitanslı, 10V rated voltaj değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile +105°C arasında çalışan bu komponent, 4000 saatlik ömürlü tasarımla endüstriyel ve tüketici elektroniklerinde güç kaynağı filtrasyonu, sinyal işleme ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. 130 mOhms düşük impedans ve 352 mA ripple current özelliği sayesinde güvenilir performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 352 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V