10YXF100MEFC5X11
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10YXF100MEFC5X11
10YXF100MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10YXF100MEFC5X11, 100 µF kapasitanslı 10V nominal voltaj değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenebilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreler ve filtrele işlemlerinde kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 4000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile 900 mOhms empedansı, 150 mA @ 100 kHz ripple akımı karakteristikleri endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamaları için uygun özellikleri içerir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 900 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V