10YXA470MEFC8X11.5
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10YXA470MEFC8X
10YXA470MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10YXA470MEFC8X11.5, 470µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür elde eder. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 354 mA ripple akım kapasitesine, düşük frekans uygulamalarında 295 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilmiştir. Polar bileşen olması nedeniyle kutupsal bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 354 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 295 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V