10YXA220MEFC6.3X11
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10YXA220MEFC
10YXA220MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10YXA220MEFC6.3X11, 220 µF kapasitansı ve 10V rated voltajı ile tasarlanmış radial kurulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. Geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) çalışabilen bu kondansatör, 210 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipine sahip olup, düşük frekanslı (120 Hz) ve yüksek frekanslı (10 kHz) devrelerde yer alabilir. Kompakt radial can paketlemesi sayesinde PCB üzerine kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V