10YXA100MEFCTA5X11
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10YXA100MEFCTA5X11
10YXA100MEFCTA5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10YXA100MEFCTA5X11, 100 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve zaman sabitleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 1000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle 126 mA (10 kHz) ve 105 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Radial, Can paket formatında sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 126 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V