10VXG22000MEFC30X30
CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
10VXG22000MEFC
10VXG22000MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10VXG22000MEFC30X30, 22000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial, snap-in paket tipinde sunulan kondansatör, through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere monte edilir. 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisinden yararlanabilirsiniz. 10 kHz'de 3.14 A ve 120 Hz'de 2.73 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V