10VXG18000MEFC22X45
CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
10VXG18000MEFC
10VXG18000MEFC22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10VXG18000MEFC22X45, 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta 2.76A @ 10kHz ve düşük frekansta 2.4A @ 120Hz ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, depolama ve enerji taşıma uygulamalarında kullanılmaktadır. Polar yapısı nedecesinde kutup belirleme gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V