10USC18000MEFC20X40
CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
10USC18000MEFC
10USC18000MEFC20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 18000µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye geçme deliği aracılığıyla monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.807A ve 120 Hz'de 3.31A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler, enerji depolama ve genel amaçlı düşük voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.807 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V