10USC15000MEFC20X35
CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
10USC15000MEFC
10USC15000MEFC20X35 Hakkında
Rubycon üretimi 10USC15000MEFC20X35, 15000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 3.335A ripple current kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.335 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V