10USC10000MEFC20X25
CAP ALUM 10000UF 20% 10V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10USC10000MEFC
10USC10000MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10USC10000MEFC20X25, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile çalışan bu kondansatör, radial snap-in montaj türüne sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans değerine ve polar yapısına sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 2.553 A, 120 Hz'de 2.22 A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel amaçlı elektrik uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.553 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V